Do Malawi ve 2019

/ Malawi

V době od 28. dubna do 10. května se uskuteční další cesta do malé africké země Malawi. Opět chceme podpořit práci se sirotky a povzbudit místní křesťany v jejich práci.

Během minulé cesty jsme vyšetřili zrak přibližně 200 lidem a rozdali asi stovku brýlí, které jsme sebou přivezli. Tyto brýle pocházeli z dobrovolnických sbírek. Úspěch této služby nás povzbudil k tomu, abychom v tom pokračovali. Proto opět vybíráme starší použité brýle, které nám Top Optik vyčistí a popíše. Součástí našeho týmu je i profesionální optik, žena, která se celý život pohybuje v oblasti měření zraku. Jsme přesvědčeni, že bude obrovskou pomocí v této službě.

  1. března byla oblast Chikwawa zasažena silným deštěm, který způsobil obrovské záplavy. Mnozí lidé přišli o přístřeší a vše, co měli. Tisíce obyvatel musí začínat opět z ničeho. Proto bychom rádi podpořili svou cestou obnovu této části země. Budeme rádi, když nám v tom pomůžete.

Mezi dlouhodobé projekty řadíme výstavbu školy ve vesnici Chapananga. V této vesnic má organizace, kterou podporujeme své centrum. Denně zde vaří pro několik desítek sirotků, a usilují o jejich vzdělávání.

Pokud chcete jakkoliv podpořit naši práci, můžete zaslat peníze na účet: 86-1853740267/0100.

Next Post