• BOHOSLUŽBY: Neděle 9.00
 • Kollárova 7, Hustopeče
 • AC Hustopeče

  Adventní koncert a povídání o Malawi

  Datum události:

  Letošní advent se nám naskytla příležitost spojit adventní koncert a povídání o cestách do Malawi. Hudbu zajišťuje jazzová skupina Jezero. Večerem provází Karel Fridrich.  Začátek v 18,00

  Zářící oči

  Datum události:

  Jako každý rok pořádáme odpolední program pro děti ze sociálně slabších rodin. Začátek je v 15,00

  Bohoslužba díkůvzdání

  Datum události:

  Každý rok třetí neděli v září slavíme Den díkůvzdání. Chceme tak vyjádřit vděčnost Bohu za vše, co nám dává a radovat se z toho. K této oslavě vždy zveme i nějakého vzácného hosta. Věříme, že i letos nebude výjimka.

  Setkání s bratrem z Jižního Súdánu

  Datum události:

  O životě v Jižním Súdánu bude hovořit muž, který toho již hodně zažil. Prošel si mnohým pronásledováním a Bůh byl s ním a dokazoval svou moc na jeho životě. V České republice bude pouze dva dny, proto vás zveme na speciální bohoslužbu, která začíná v 18,00.

  Africký večer

  Datum události:

  Během května se vrátil tým pastora Fridricha z Malawi a koncem června opět vyráží na další Africké dobrodružství. Tentokrát do Tanzanie stavět ubytovnu pro sirotky. Mezi těmito výjezdy se uskuteční setkání při kterém se můžete dozvědět spoustu zajímavých věcí o zemích, které pastor Fridrich v Africe navštívil. K prohlédnutí budou také předměty, které si ze svých cest přivezl. Toto setkání bude umocněno i ochutnávkou jídel, jež se v této oblasti vaří. Začátek je v 18,00 v Křesťanském centru AC na Kollárově ulici.

  Noc kostelů

  Datum události:

  Zveme každého k pravidelné akci Noc Kostelů. Naše budova bude otevřena pro ty, kdo chtějí vidět, jak to u nás vypadá a zakusit něco netradičního.

  Výjezd do Malawi 30.4 – 11.5.

  Datum události:

  Naše podpora práce v Malawi pokračuje dalším výjezdem pastora Karla Fridricha do této země.

  Velikonoce jinak

  Datum události:

  Jako každý rok i letos je připraven host a téma pro neformální velikonoční setkání. Tím letošním hostem je Steve Cuttino z USA a seznámí nás se státem Texas. Začátek je jako obvykle v 10,00.

  Velkopáteční bohoslužba

  Datum události:

  Na velký pátek se sejdeme, abychom si připomněli ukřižování a smrt našeho Pána Ježíše Krista. Na toto setkání je třeba se závazně přihlásit, aby bylo možné připravit vše potřebné. Začátek je v 17,00.